Rejestracja B2B

Jak zarejestrować nowe konto dla klienta B2B?

Wejdź na https://colibra.eu/ i kliknij w pole ZAREJESTRUJ SIĘ w prawym górnym rogu strony.

Rejestracja konta  

Zostaniesz przekierowany na stronę https://colibra.eu/pl/reg gdzie należy podać adres email oraz hasło lub zalogować się przy pomocy konta Facebook /  Google. Pamiętaj, aby zaznaczyć pole z akceptacją regulaminu. Możesz także zapisać się do newslettera, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

 

Logowanie 

Twoje konto zostało utworzone. Zaloguj się, aby dodać dane adresowe oraz NIP. Pamiętaj, że Twoim loginem jest adres email, który podałeś podczas rejestracji.

 

 

Dodawanie danych adresowych 

W następnym kroku kliknij MOJE KONTO, a następnie PRZEJDŹ DO EDYCJI ADRESÓW i DODAJ ADRES.

 

Uzupełnianie danych adresowych 

Ostatni etap to uzupełnienie danych adresowych. Koniecznie podaj nr NIP, aby nasz Dział Obsługi Klienta mógł na podstawie podanych przez ciebie informacji nadać dostęp dla utworzonego konta do odpowiedniej grupy klientów.

 

 

Wysłanie wiadomości e-mail 

Po dodaniu danych adresowych Twoje konto zostanie aktywowane w ciągu 24h. Pamiętaj, aby po rejestracji wysłać wiadomość email na adres colibra@colibra.eu z informacją, która forma współpracy cię interesuje: hurt czy dropshipping. W odpowiedzi otrzymasz komplet informacji o podstawowych warunkach współpracy oraz promocjach.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl